הפקת שטח / תפעול

הפקת שטח / תפעול

הקונספט והתכנון עליכם ההפקה בשטח עלי. ניסיון רב שנים בניהולי אירוע תחת כיפת השמים, אירועי קונספט, אירועים במקום סגור וכו' . הליך בקשה ברישוי עסקים, עמידה בדרישות כוחות הביטחון, עמידה בלוחות זמנים, כור ארגון, תודעת שירות גבוהה, עבודה תחת לחץ.

אירועי חברה/ קבוצות

אירועי חברה/ קבוצות

ארגון והפקה של ימי כיף וימי גיבוש לחברות, לארגונים, לקבוצות ולכל מי שרוצים לכייף באופן מובנה, חווייתי ומהנה. אארגן עבורכם את כל הפרטים המהותיים והטכניים של יום הפעילות . זמינה בשבילכם, ומתאימה את הצרכים ואת הציפיות ולבנות תכנית שתיתן לכם את המענה הטוב ביותר

דיילות ייצוגיות לכל אירוע

דיילות ייצוגיות לכל אירוע

מגוון של שירותי דיילות לאירועים פרטיים או עסקיים, כנסים ,קבלת פנים, עמדות רישום או השתלבות מלאה בצורכי הפקה. הדיילות המועסקות אדיבות,וייצוגיות.

צוות עובדי שטח

צוות עובדי שטח

עובדים בעלי ניסיון רב בהפקות אירועים פרטיים ועסקיים, ההקפדה על שירות טוב ומקצועי לכל לקוח ובאיכות גבוהה השירותים : אנשי תפעול, צוותים טכניים, עובדי הקמות / פירוקים, צוות עובדים בצמוד להפקה.

מיתוג

מיתוג

מיתוג אירוע מוצלח יגרום לכם להתחבר אליו עוד בשלב התכנון ולהתרגש ממנו. מיתוג האירוע כולל בתוכו תהליך מקיף של מיתוג ויצירת חומרים שיווקיים. ישנה חשיבות עצומה להתאמתו לשפה הגרפית של המותג. או החברה המארחת אירועים אלה הדורשים מיתוג ויצירת חומרים התואמים אותו הם בעיקר אירועים עסקיים, הרצאות וכנסים רבי משתתפים. חשוב לוודא עיצוב ברמה גבוהה ובשפה הגרפית שנקבעה במיוחד לאירוע. הנראות של השילוט לאירוע ומיתוג המקום .אין להמעיט בערכם ובמשקלם בהצלחת האירוע!

רישוי וניהול האירוע

רישוי וניהול האירוע

אירועים המוניים תחת כיפת השמיים 7.7.ה' , 7.7.א' וכן הגשת פריטים 4.8 ועוד.. אירועים קטנים , הגשת בקשה לאירוע ברישוי עסקים וקשר רציף עם המשטרה,ממונה בטיחות, קונסטרוקציה, בודק חשמל עד למתן אישורים סופיים לתחילת אירוע וניהולו. אירועים עד 500 איש ומעל 5,000 איש כולל אישורים הלוונטים עפ"י החוק וכן קשר רציף עם רשויות החוק! ניהול האירוע מתחילת ההקמות, תחילת אירוע והפירוקים.

חתונות

חתונות

מזל טוב :)) את הבחירה הראשונה והנכונה בחייכם כבר עשיתם ביחד! את הבחירות הבאות תנו לי לעשות יחד איתכם אם אתם רוצים להגיע לחופה רגועים ונטולי דאגות, פנו אלי ותיהנו מליווי מקצועי על ידי , אסייע לכם למצוא את הספקים הכי טובים והמתאימים עבורכם, יענה על כל השאלות, אתן טיפים שווים הרבה מאד כסף . אני מנוסה בבקשות ודרישות מכל סוג ויודעת לתת את המענה היצירתי והמדויק. עם ניסיון מצטבר של של אירועים והכרות מעמיקה עם ענף האירועים והחתונות אני כאן כדי ליצור עבורכם את האירוע עליו חלמתם. תהליך העבודה מסודר ומקצועי, המתחיל בהבנת הצרכים, גיבוש קונספט ותקציב האירוע, ממשיך בבחירה נכונה של הספקים השונים וניהולם השוטף ומסתיים ביום האירוע עצמו, עד אחרון האורחים.

תמונות מאירועים שונים